/Files/images/1.jpgОсвіта на території Берегівської сільської Ради розпочинає свою історію з початкової школи на хуторі Береги-Гори. Із спогадів старожилів відомо, що перша школа була побудована на початку XX ст. Приміщення школи було досить велике, але старе. Ніхто із старожилів не пам’ятав, коли його збудували, припускали, що не менше 80 років тому.У 1956-1964рр. вчителем школи працював Цимбалюк Олександр Каленикович. /Files/images/2.jpg
З 1960р. завідуючою початкової школи призначена Добровольська Людмила Миколаївна./Files/images/3.jpg

З часом її змінила Король Любов Терентіївна, а ще пізніше Онищук Йона Петрівна./Files/images/4.jpg
Протягом цього часу вчителями у школі працювали Підгородецька Ядвіга Броніславівна, Воронцова Варвара Іванівна, Джигирей Валентина Антонівна.

Одного разу влітку під час грози був частково зруйнований дах школи, приміщення стало аварійним. Навчання організували у фойє Будинку культури у дві зміни. Потім виділили ще дві кімнати. В таких умовах і працювали поки збудували нову школу.

З травня 1986 року директором школи був призначений Кузнєцов Віталій Васильович, головним завданням якого було підготувати школу до початку нового навчального року. Першими будівельниками були Лісевич Олександр Володимирович та Романчук Анатолій Сергійович.

Будівельні роботи та обладнання школи було проведено вчасно і 1 вересня 1986р. школа гостинно прийняла перших учнів.
/Files/images/5.jpgПротягом першого навчального року директором новозбудованої школи працював Тищук Михайло Кузьмович, після трагічної смерті якого школу очолював протягом 8 років Гручек Зіновій Андрійович.
/Files/images/6.jpg
У серпні 1994 р. школу з неповної середньої було переведено на середню школу, а згодом названо загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

З серпня 1995 р. директором школи було призначено Панчину Володимира Євгеновича, який працював на цій посаді по жовтень 2001 року.

Протягом 2001-2003 років директором нашої школи був Бондарчук Анатолій Олександрович.

З квітня 2003 по жовтень 2004 року директором школи працював Король Ігор Миколайович.

З жовтня 2004 по серпень 2016 року директором школи працювала

Гережун Ірина Володимирівна.

З 05 жовтня 2016 року директором школи призначено Сверблюк Любов Миколаївну.

І сьогодні обабіч центральної вулиці мальовничого села височіє школа, як заклад освіти, як центр культурного життя села, як осередок передачі досвіду поколінь. Уже перші випускники школи проводжають до неї своїх дітей. Щорічно у школі навчається близько 190 учнів. Педагоги школи забезпечують навчально-виховний процес, працівники обслуговуючого персоналу постійно дбають про створення умов для життєдіяльності школи. Більшість учнів школи досягають хороших результатів у навчанні, мають високий та достатній рівні навчальних досягнень, продовжують навчання у Вузах та технікумах.

Кiлькiсть переглядiв: 295

Коментарi