Наші вчителі

1. Владюк Людмила Віталіївна - педагог-організатор, спеціаліст вищої категорії.

2. Онищук Олена Павлівна - практичний психолог, спеціаліст першої категорії.

3. Воронцова Раїса Йосипівна - учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії.

4. Кухарук Надія Віталіївна - учитель української мови і літератури, спеціаліст вищої категорії.

5. Гережун Ірина Володимирівна - учитель зарубіжної літератури, російської мови, спеціаліст вищої категорії, Учитель-методист.

6. Соловей Анатолій Степанович - учитель зарубіжної літератури, російської мови, образотворчого мистецтва, художньої культури, основ здоров'я, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель.

7. Мельник Тетяна Анатоліївна - учитель французької мови, спеціаліст.

8. Рижук Галина Олександрівна - учитель історії, основ правознавства, спеціаліст вищої категорії.

9. Дудко Юрій Володимирович - учитель географії, економіки, трудового навчання, спеціаліст вищої категорії.

10. Клевака Оксана Володимирівна - учитель математики, спеціаліст першої категорії.

11. Панчина Володимир Євгенович - учитель математики, фізики, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель.

12. Поліщук Валентина Олександрівна - учитель інформатики, спеціаліст другої категорії.

13. Возний Микола Олексійович - учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

14. Осипчук Юрій Миколайович - учитель фізичної культури, Захисту Вітчизни, спеціаліст другої категорії.

15. Король Олександр Ігорович - учитель фізичної культури, спеціаліст першої категорії.

16. Кушнірак Валентина Йосипівна - учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель.

17. Романюк Неоніла Миколаївна - учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель.

18. Панчина Тетяна Ромуальдівна - учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії.

19. Михальчук Любов Степанівна - учитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель.

20. Монастирська Тетяна Сергіївна - учитель французької мови, спеціаліст першої категорії.

21. Коїш Людмила Миколаївна - учитель англійської мови, спеціаліст другої категорії.

22. Савончук Наталія Володимирівна - учитель англійської мови, спеціаліст.

23. Данилюк Руслана Володимирівна - учитель англійської мови, спеціаліст.

24. Горин Василь Степанович - учитель фізики, спеціаліст вищої категорії, Учитель-методист.

25. Фортельний Іван Миколайович -учитель музики, спеціаліст вищої категорії, Старший учитель.

26. Литвинець Наталія Сергіївна - учитель хімії, спеціаліст.

Кiлькiсть переглядiв: 95

Коментарi